ZPĚT Bohemia Patent

Přihláška ochranné známky
ZPĚT na Hlavní stránku

  Naši patentoví zástupci a advokáti Vás mohou zastupovat při podání a v řízení o Vaší přihlášce ochranné známky. Své požadavky na zastoupení při podání a řízení o přihlášce ochranné známky nám můžete sdělit několika způsoby.
 1. Odesláním ON-LINE formuláře pro objednávku zastoupení,
  kde vyplníte své požadavky. V tomto případě máte na výběr dvě možnosti:

  a) odeslat zcela vyplněnou objednávku, na základě které je zástupce schopen ihned podat Vaši přihlášku ochranné známky. Zástupce potvrdí příjem Vaší objednávky a zašle Vám plnou moc k podpisu, zpracuje a podá Vaším jménem přihlášku ochranné známky, zašle Vám oznámení o podání přihlášky a zálohovou fakturu s vypočtenou cenou.

  b) odeslat zčásti vyplněnou objednávku jako AVIZO. Zástupce se Vám poté ozve a je možné způsob převzetí Vaší objednávky dohodnout telefonicky. Zástupce může v takovém případě převzít Vaši plnou objednávku osobně nebo faxem nebo poštou.

 2. Odesláním formuláře pro objednávku zastoupení FAXEM,
  kde vyplníte své požadavky. I v tomto případě máte na výběr dvě možnosti:

  a) FAXEM odeslat zcela vyplněnou objednávku, na základě které je zástupce schopen ihned podat Vaši přihlášku ochranné známky. Zástupce potvrdí příjem Vaší objednávky a zašle Vám plnou moc k podpisu, zpracuje a podá Vaším jménem přihlášku ochranné známky, zašle Vám oznámení o podání přihlášky a zálohovou fakturu s vypočtenou cenou.

  b) FAXEM odeslat zčásti vyplněnou objednávku jako AVIZO. Zástupce se Vám poté ozve a je možné způsob převzetí Vaší objednávky dohodnout telefonicky. Zástupce může v takovém případě převzít Vaši plnou objednávku osobně nebo faxem nebo poštou.

  • Soubor ve formátu MS WORD (15kB) - KLIKNĚTE

  • Vyplňte připravenou ON-LINE objednávku a místo odeslání jí vytiskněte z vašeho prohlížeče volbou Tisk (Print) v menu Soubor (File).

 3. Telefonickým kontaktem dohodnout jiné možnosti, jako například osobní setkání se zástupcem.
  Telefon:
  Fax:
  E-mail:
   
  +420 224 816 368
  +420 224 816 368
  bohemia@patent.cz
  vandelikova@patent.cz
[ Práva na označení ] [ HLAVNÍ STRÁNKA ]